(044) 483-99-94

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №83 м. Львова

Тип проекту
Область

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №83 м. Львова

Колектив педагогів та адміністрація школи №83 у місті Львові сприяють всебічному розвитку учнів. У закладі регулярно проводяться творчі заходи, зустрічі з цікавими людьми, екологічні майстер-класи, інтелектуальні ігри та активні змагання. Школа має власний сайт, випускає шкільну газету «Учнівський дзвоник», де публікуються події з життя школи.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з новим комп'ютерним комплексом. Сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи №83 – Єзерському Роману Юрійовичу. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Пулюя, 16.

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/

Відгуки про проект: