(044) 483-99-94

Педагогічний експеримент "РОЗУМНИКИ" (Smart Kids)

Чому діти в школі на одних уроках нудьгують та ловлять ґав? А на інших захоплено слухають – і, як результат, розуміють предмет краще? Тому що вчитель зумів зацікавити та включити дитину в активну роботу, донести інформацію зрозуміло та задіяв усі канали сприйняття дитини – зір, слух, тактильні відчуття.

Сучасний учитель не обмежений лише підручником. У нього з’явилися помічники – мультимедійні засоби навчання. В електронних підручниках нового покоління (електронних освітніх ігрових ресурсах – ЕОІР) вдало поєднуються тексти, аудіо, малюнки, анімація та інтерактивні завдання, створені у формі гри.


ЕОІР

 • Видавництво «Розумники» розробило 16 тисяч інтерактивних завдань для початкової школи з предметів «Українська мова» та «Математика». Також триває розробка підручників «Я досліджую світ» і «Мистецтво».
 • Електронні освітні ресурси видавництва «Розумники» мають гриф Міністерства освіти і науки України та рекомендовані до використання у закладах освіти. Завантажити гриф
 • Апробовані в рамках всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids).
 • Теми та завдання ЕОІР відповідають чинній навчальній програмі. Також електронні ресурси можна застосовувати у класах, де діти навчаються за авторськими методиками.
 • Ігрова форма подання матеріалу в ЕОІР повністю відповідає принципам НУШ.
 • Електронні ресурси можна використовувати як фронтально – на дошці, так і індивідуально, коли учні працюють за власними комп’ютерами, а вчитель переглядає відповіді в «Електронному журналі».

Каталог електронних ресурсів

ПРОЕКТ

Школи, які використовують ЕОІР, є учасниками всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart Kids). Для старту в проекті учителю достатньо мати «Smart-кейс» із доступом до програмного забезпечення, «Особистого кабінету» та «Електронного журналу».

Мета проекту – зробити навчання у початковій школі сучасним, поєднавши комп’ютерні технології та традиційні засоби навчання.

Фрагмент уроку в класі «Розумники» у київській школі №106 ПЕРЕГЛЯНУТИ

Наразі учасниками проекту є 800 учителів та 6500 учнів з усієї України. Учнями вже виконано 2 500 000 завдань.

Статистика онлайн

Географія проекту

Ініціатори та партери проекту:

ЕКСПЕРИМЕНТ

Електронні освітні ігрові ресурси апробовані в рамках всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids), який проводився протягом 2014-2017 рр.

Наказ МОН України №564 від 08.05.2014 р.

  Наукові дослідження виявили, що завдяки використанню освітніх ігор:
 • підвищується рівень успішності учнів та середній бал з математики та української мови;
 • зростає швидкість проходження та засвоєння нового матеріалу;
 • у дітей збільшується інтерес до вивчення базових предметів;
 • формуються предметні та ІК-компетентності;
 • розвивається логіка, пам'ять, стійкість та точність уваги, уява та креативне мислення.

Наукова робота продовжується за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)». Наказ МОН України №1234 від 30.08.2017 р.

Науковий керівник дослідно-експериментальної роботи – Світлана Литвинова.

В експерименті беруть участь 94 школи з усієї України.

МОДЕЛІ РОБОТИ

Smart-кейс

Навіть якщо у вашому класі є лише телевізор та комп’ютер, ви можете організувати яскраві інтерактиви, використовуючи електронні освітні ігрові ресурси ТМ «Розумники». А якщо у вашому класі є повноцінне робоче місце вчителя – мультимедійний комплекс з інтерактивним проектором або touch-дошкою – просто чудово! Використовуйте готові інтерактивні завдання, створюйте власні інтерактиви, використовуючи «Медіатеку вчителя».

Контент: «Smart-кейс вчителя»

Рекомендоване обладнання: робоче місце вчителя Smart Teach

Smart Cloud

Запропонуйте учням використовувати освітні ігри вдома, на власних пристроях – cтимулюйте дітей до кращих результатів, використовуючи «Особистий кабінет учителя». Застосовуйте наші хмарні сервіси та переконайтеся, наскільки це просто! Уся інформація та статистика зберігаються у «хмарі». На уроках, для фронтальної роботи, використовуйте інтерактивні можливості робочого місця вчителя – застосовуйте спеціалізований навчальний контент Edugames на сенсорному екрані.

Контент: «Smart-кейс вчителя «Клас»

Рекомендоване обладнання: робоче місце вчителя Smart Teach

Smart Class

У вас обладнане мультимедійне робоче місце вчителя, а в кожного учня є персональний пристрій? Неперевершено! Ви маєте найбільші можливості – застосовуйте електронні освітні ресурси та «Медіатеку вчителя» на кожному уроці. Використовуйте всі доступні функції: працюйте як фронтально, так і індивідуально, призначайте індивідуальні та групові завдання для учнів в «Електронному журналі», використовуйте статистику.

Контент: «Smart-кейс вчителя «Клас»

Рекомендоване обладнання: сучасний кабінет вчителя Smart Class

НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ

Ми забезпечуємо системне начання педагагогів, фахову науково-методичну і технічну підтримку та навчаємо, як використовувати сучасні інтерактивні технології на практиці. Проводимо як окремі ознайомчі практикуми, так і поглиблені триденні сесії протягом року.

Завітайте на сезонний тренінг для вчителів проекту «Розумники» – в «Академію Smart Kids». Після закінчення кожного курсу Академії слухачі отримують сертифікати, засвідчені печатками й підписами ініціаторів та керівників проекту Smart Kids, зі вказанням модуля та кількості годин. САЙТ АКАДЕМІЇ

Пропозиція для шкіл – «Smart-кейс вчителя «Академія». Це не лише інтерактивні програми, а навчання для вчителя на двох курсах поглибленого тренінгу в рамках проекту «Розумники».

НАШІ КОНТАКТИ

(044) 483-99-94

(063) 030-19-10

(098) 809-56-53

(050) 424-70-33

(050) 424-70-32

Шукайте на сайті.

Пишіть нам: smartkids@rozumniki.info

Технічна підтримка:

(044) 223-10-57

(093) 707-10-68

(067) 583-01-11

(050) 424-70-34

Новини проекту в соцмережах:
Facebook
YouTube.
BiP месенджер: ТМ Розумники