(044) 483-99-94

Умови оплати

Оформлення замовлення

Оформлення заказу відбувається в кілька кроків. Все дуже просто, потрібно лише заповнити форму. Звертайте увагу на поля, обов’язкові для заповнення: цю інформацію ми просимо надати не через цікавість, вона потрібна для правильного оформлення і швидкої обробки замовлення.

Після отримання замовлення наш представник зателефонує до Вас, щоб все підтвердити і уточнити деталі.

Оплата

Якщо ви хочете дізнатися про умови доставки і оплати, але не бажаєте про них читати, то зверніться до нашого представника, котрий обов’язково  Вам допоможе.

Ціна на товар, що був замовлений, дійсна протягом 24-х годин з моменту оформлення замовлення.

Готівковий розрахунок

При готівковому розрахунку наш представник зателефонує до Вас для підтвердження замовлення і уточнення терміну доставки. Після цього Ви зможете самостійно забрати замовлення, або отримати його від кур’єра, котрий доставить замовлення за Вашою адресою. Розрахунок відбувається під час отримання замовлення.

Розрахунок банківською карткою

Оплата банківською карткою на сайті виконується через платіжну систему. Після оформлення і оплати замовлення Вам зателефонує наш представник для уточнення терміну доставки.

Доставка

Доставка по Києву здійснюється нашим кур’єром. Доставка по Україні може бути здійснена компанією-перевізником, якій Ви надасте перевагу. Після отримання замовлення наш представник зателефонує до Вас для з’ясування всіх питань стосовно вартості і термінів доставки.