(044) 483-99-94

Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 38 м. Львова

Тип проекту
Область

Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 38 м. Львова

Львівська школа №38 вперше відчинила свої двері в далекому 1969 році. Сьогодні школою керує Терешкевич Світлана Василівна, яка своєю ініціативністю, енергійністю та цілеспрямованістю надихає колектив на нові звершення. У школі 19 класів, навчається 403 учні, працює 40 учителів.

У закладі приділяється велика увага не лише навчанню, а й розвитку творчих здібностей. Діти відвідують театральний клас, гурток бісероплетіння, ляльковий театр «Чарівна лялька», вокальний ансамбль, гурток інформатики. Впродовж багатьох років у закладі створювалися належні умови для навчання школярів та їхнього духовного розвитку, зміцнювалася навчально – технічна база.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з новим комп'ютерним комплексом. Сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи №38 – Терешкевич Світлані Василівні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Порічкова, 4. 

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/

Відгуки про проект: