(044) 483-99-94

Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №36 м. Львова

Тип проекту
Область

Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №36 м. Львова

У львівській середній школі №36 працюють вчителі-ентузіасти, які спонукають учнів до постійного розвитку, як інтелектуального, так творчого і фізичного. Спеціалісти школи слідкують новими тенденціями суспільного розвитку, нововведенями у сфері змісту, форм і методів навчання та виховання. В навчально-виховному процесі активно впроваджуються інноваційні методи та технології.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з новим комп'ютерним комплексом. Сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи №36 – Стрільціву Юрію Євгеновичу. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Володимира Великого, 55-б.

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/

Відгуки про проект: