(044) 483-99-94

Львівська спеціалізована школа «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю

Тип проекту
Область

Львівська спеціалізована школа «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю

Львівська школа «Надія» заснована у 2003 році. Це заклад нового типу з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю. Під час навчання у середніх класах учні отримують допрофільну підготовку, здійснюється інтеграція навчальних предметів на базі навчальних дисциплін. У старших класах відбувається спеціалізація за математичним та екологічним профілями.

ЛСШ «Надія» – нова школа, більшість її педагогів – молоді креативні спеціалісти. Школа винятково уважна до нових реалій і тенденцій суспільного розвитку, нововведень у сфері змісту, форм і методів навчання та виховання. В навчально-виховному процесі широко впроваджуються інновації.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з новим комп'ютерним комплексом. Сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи «Надія» – Хміль Ірині Андріївні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Наукова, 60.

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/

Відгуки про проект: