(044) 483-99-94

КЗ «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія № 39» Кам'янської міської ради

Тип проекту
Область

КЗ «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія № 39» Кам'янської міської ради

Історія гуманітарної гімназії № 39 з художньо-естетичним нахилом розпочинається у 1980 році. Сьогодні це заклад, в основі концепції якого закладена нова філософія освіти. Суть її полягає в тому, що освіта в сучасному суспільстві має спрямована на всезагальний розвиток особистості упродовж всього життя людини. Колектив школи працює над створенням освітнього середовища, де забезпечується цілісний процес освітнього, психічного, духовного, естетичного, етичного, фізичного розвитку дитини.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Кам'янської гімназії № 39 Одинцова Галина Володимирівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Занєгіній Сніжані Леонідівні, а також вчителю початкових класів – Одинцовій Галині Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Дніпропетровська область, м. Кам'янське, Дніпровський район, вул. Будівельників, 15.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: