(044) 483-99-94

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Київської області

Тип проекту
Область

Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Київської області

Для учнів школи № 6 у Василькові адміністрація та педагогічний колектив створили чудові умови для навчання. У позаурочний час діти активно відвідують екскурсії (наприклад, побували у редакції журналу «Пізнайко» та у країні професій – казковій «Кідляндії»). Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 стала прекрасним стартом для багатьох вчителів, які працювали і працюють директорами шкіл, викладачами вузів.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Диченко Тетяна Миколаївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи Лесь Людмилі Михайлівні, а також вчителю початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська область, м. Васильків, вул. Гетьмана Сагайдачного, 34.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: