(044) 483-99-94

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №28

Тип проекту
Область

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №28

Школа № 28 м. Тернопіль постійно сприяє інтелектуальному, творчому та спортивному розвитку своїх учнів. Під час навчального року діти активно беруть участь у конкурсах юних читачів, організованих бібліотекою, «наукових пікніках», діти можуть себе проявити у цікавих проектах, курсах («Я-лідер» тощо) і урочистих святах. Навіть під час канікул для дітей організовують екскурсії та різноманітні активності.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчителі початкових класів Коник Надія Ярославівна, Дейкіна Віра Богданівна, Вівчарик Тетяна Пилипівна, Соболівська Людмила Миколаївна, Пенцак Світлана Ігорівна, Грималюк Жанна Мирославівна отримали стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи Вавринів Лілії Анатоліївні, а також вчителям початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Тернопіль, бульв. Д. Вишневецького, 8.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: