(044) 483-99-94

Супрунівський НВК Полтавської області

Тип проекту
Область

Супрунівський НВК Полтавської області

Школу відвідують учні 4 населених пунктів: Супрунівка, Шостаки, Мильці, Івашки. У школі навчається 276 учень – 15 класів. Виховують і навчають учнів школи 28 учителів. Педагогічний колектив дбає про всебічний розвиток особистості учня. У школі організовано значну кількість факультативів і спецкурсів. Працює клуб «Дебати», «Брейн-ринг», КВК, ЮІР, ДЮО «Віртуал». До послуг учнів гуртки з хореографії (бальні та народні танці), декоративно-прикладного мистецтва «Берегиня», спортивні секції, 19 предметних гуртків. Навчально-матеріальна база Супрунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів включає 22 класних кімнати, 2 майстерні, кабінет обслуговуючої праці, 3 комп’ютерні класи, зал для занять хореографією, актову залу, бібліотеку, 2 спортивні зали.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Симітко Оксана Юріївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи Таранець Оксані Миколаївні, а також вчителю початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Полтавська область, Полтавський район, с. Супрунівка, вул. Соборна, 5.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: