(044) 483-99-94

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва

Тип проекту
Область

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва

Школа побудована на місці стародавнього села Вигурівщина і працює з 1987 року. Навчальний заклад спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови. В школі працюють одні з найсильніших спортивних секцій Києва з дзюдо та самбо, карате-до, відкрита школа водіння "Автоучсервіс". Тут створено всі необхідні умови для всебічного розвитку дитини.

Школа плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Оснащення проекту:

  • Шкільний нетбук
  • Інтерактивна дошка
  • Акустична система
  • Проектор
  • Ультрабук
  • Маршрутизатор
  • Шафа

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Більш детальну інформацію про педагогічні ігри для початкової школи можна знайти на сайті мультимедійного видавництва «Розумники» - edugames.rozumniki.ua

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору спеціалізованої школи №264 – Лабзун Юлії Іванівні та вчителям початкових класів – Бейбудовій Світлані Григорівні та Манжелій Оксані Петрівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Бальзака, 8г 

Товари, що входять до проекту

Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: