(044) 483-99-94

Сквирський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - дитячий садок»

Тип проекту
Область

Сквирський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - дитячий садок»

Сквирський навчально-виховний комплекс було відкрито як початкову школу у 1928 році в маєтку колишнього відставного царського полковника. Декілька разів школу закривали. Причина – скрутні часи в роки голодомору, занедбаність в тяжкі роки фашистської окупації. Колись в приміщенні школи навіть розміщалися конюшні. Але навчальний заклад пережив скруту і в 1995 році змінив приміщення на будівлю колишнього дитячого садка №7. В 1996-му школа отримала статус середньої. Сьогодні Сквирський НВК - це інноваційний навчальний заклад, який намагається створювати всі умови для забезпечення рівного доступу своїх вихованців до якісної освіти.

Заклад розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, Сквирський НВК відкрив клас, облаштований інтерактивним комплексом з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору НВК - Вигівській Аллі Дмитрівні та вчителю початкових класів – Черкасенко Нелі Григорівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська обл., м. Сквира, вул. Соборна, 32

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: