(044) 483-99-94

Шосткінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Сумської області

Тип проекту
Область

Шосткінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Сумської області

Школа №11 відкрита у місті Шостка в 1964 році. У перші роки вчителі та учні з ентузіазмом упорядковували шкільну територію. На місці старого саду посадили яблуні та груші, дикий виноград уздовж огорожі, кущі чайних троянд, ялинки, розбили газони. Неабиякою окрасою школи і сьогодні є яблуневий сад та численні клумби. На сайті школи можна знайти слова, що навчальний заклад – це не стіни, це атмосфера, яку створюють вчителі, учні, батьки. Неможливо не погодитись! В Шосткінській школі завжди прагнули створювати саме позитивну атмосферу, вдосконалювати свій навчальний заклад. Школа №11 стала першою в Сумській області, яка перейшла на кабінетну систему навчання. А з 2003 року тут запроваджене профільне навчання: фізико-математичне, хіміко-математичне та технологічне (комп’ютерне).

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Шосткінської школи №11 отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Шосткінської школи - Грибук Наталії Григорівні, а також вчителю початкових класів - Левченко Ларисі Олександрівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Сумська область, м. Шостка, вул. Свободи, 70

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: