(044) 483-99-94

Одеська спеціалізована школа №54 І ст. з поглибленим вивченням англійської мови

Тип проекту
Область

Одеська спеціалізована школа №54 І ст. з поглибленим вивченням англійської мови

Одеська школа №54 має давню історію. Навчальний заклад відкрито у 1970 році. За наступну чверть століття школа змінила адресу, назву, і після реорганізації 1997 року розпочала своє оновлене існування в приміщенні мальовничого куточка Малиновського району міста Одеса. В навчальному закладі прагнуть створити умови для надання якісної початкової освіти, тут готують учнів до подальшого навчання в гімназіях і школах міста.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, одразу вісім вчителів початкових класів Одеської школи №54 отримали стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Омельчук Валентині Володимирівні, а також вчителям початкових класів - Никоновій Ларисі Дмитрівні, Шевченко Раїсі Олександрівні, Георгієнко Зінаїді Іванівні, Мильніковій Світлані Тимофіївні, Бугой Ірині Станіславівні, Шевченко Ірині Леонідівні, Шпак Ользі Сергіївні та Спіц Ірині Олександрівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 58а

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: