(044) 483-99-94

Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Тип проекту
Область

Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області

Навчальний заклад розпочинає свій літопис з 1978 року, коли на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 була створена школа з поглибленим вивченням англійської мови. В 1995 р. в школі запрацювало шкільне наукове товариство, згодом виникла профільна старша школа-колегіум. Зараз в навчальному закладі доступна профільна освіта для учнів старших класів філософського та філологічного напрямку. Школа співпрацює з Корпусом Миру США, з асоціацією українсько-французької дружби в м. Брест Франції, бере участь у програмі FSA / FLEX.

Школа плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей. 

    Оснащення проекту:
  • Шкільний нетбук Intel classmate PC (108ES)
  • Інтерактивна дошка
  • Акустична система
  • Проектор
  • Ультрабук
  • Маршрутизатор
  • Шафа

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Більш детальну інформацію про педагогічні ігри для початкової школи можна знайти на сайті мультимедійного видавництва «Розумники» - edugames.rozumniki.ua

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Нововолинської школи - Морозу Сергію Володимировичу та вчителям початкових класів - Вакарчук Наталії Миколаївні та Цвек Світлані Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Волинська обл., м. Нововолинськ, проспект Перемоги, 6

Товари, що входять до проекту

Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: