(044) 483-99-94

Лишнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області

Тип проекту
Область

Лишнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області

Школа в селі Лишня відкрилась приблизно у другій половині 19 століття, це була церковно-приходська школа в маленькому приміщенні в центрі села. В 1939 році розпочалося будівництво нової будівлі для школи, але перші учні сіли за парти тільки 1 вересня 1949 року – зробити це раніше завадила війна. Нині школа пишається своїми випускниками, серед яких є кандидати і доктора наук, багато випускників обрали собі професію вчителя і деякі з них навіть працюють у рідній школі. Восени 2015 року учні та вчителі Лишнянської ЗОШ долучилися до акції "The World's Largest Lesson" (Найбільший Урок у Світі).

Школа плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Оснащення проекту:

  • Шкільний нетбук
  • Інтерактивна дошка
  • Акустична система
  • Проектор
  • Ультрабук
  • Маршрутизатор
  • Шафа

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Більш детальну інформацію про педагогічні ігри для початкової школи можна знайти на сайті мультимедійного видавництва «Розумники» - edugames.rozumniki.ua

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Лишнівської школи - Шевчук Оксані Василівні та вчителям початкових класів – Багінській Юлії Павлівні та Цюра Людмилі Андріївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська обл., с. Лишня, вул. Київська 12-а

Товари, що входять до проекту

Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: