(044) 483-99-94

Львівська середня спеціалізована загальноосвітня школа №93

Тип проекту
Область

Львівська середня спеціалізована загальноосвітня школа №93

Школа з поглибленим вивченням англійської мови, дає учням не лише глибокі знання, а й створює гідні умови для творчості, інтелектуального розвитку. У школі постійно проводяться цікаві заходи для учнів, такі як фотовиставка «Кохана мамо», інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», флешмоб «Шкільна вишивана родина» тощо. Велика увага приділяється патріотичному та духовному вихованню.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель Козак Катерина Андріївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи Мандзюк Олесі Іванівні, а також вчителям початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Кос-Анатольського, 10.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: