(044) 483-99-94

Луцька гімназія №4 ім. Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області

Тип проекту
Область

Луцька гімназія №4 ім. Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області.

В школі з першого класу поглиблено вивчають іноземну мову, а в старших класах на вибір доступні два основних профілі навчання: іноземна філологія та фізико-математичний профіль. Працює шкільний актив, члени самоврядування відповідають за проведення більшості шкільних заходів. З 2009 року в школі працює невеликий музей народознавчого профілю «Світлиця», де кожна річ розповідає про родинне і громадське життя наших предків.

Школа плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей. 

    Оснащення проекту:
  • Шкільний нетбук Intel classmate PC (108ES)
  • Інтерактивна дошка
  • Акустична система
  • Проектор
  • Ультрабук
  • Маршрутизатор
  • Шафа

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Більш детальну інформацію про педагогічні ігри для початкової школи можна знайти на сайті мультимедійного видавництва «Розумники» - edugames.rozumniki.ua

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Луцької гімназії - Мишковцю Олександру Андрійовичу та вчителям початкових класів - Романченко Наталії Іванівні та Бакунець Оксані Анатоліївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Луцьк, проспект Волі, 25.  

Товари, що входять до проекту

Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/

Відгуки про проект:

0
Валерій Каплаушенко
Дякую за реалізацію проекту