(044) 483-99-94

Конотопська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5

Тип проекту
Область

Конотопська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5

Школа відкрита у жовтні 1938 року. Свій перший випуск школа зробила у 1940-1941 навчальному році. У ніч, коли випускники святкували вихід у самостійне життя, почалася Велика Вітчизняна війна. Навчальний заклад пережив тяжкі роки, але учні та педагогічний колектив крізь час змогли пронести славні традиції рідної школи. Конотопська ЗОШ №5 сьогодні – це затишний дім, у якому створені всі необхідні умови для навчання та змістовного дозвілля.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Конотопської школи №5 отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи - Юрченку Олександру Володимировичу, а також вчителю початкових класів - Закорко Дар’ї Павлівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Сумська обл., м. Конотоп, вул. Короленка, 6

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: