(044) 483-99-94

Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики

Тип проекту
Область

Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики

Одна з найстаріших шкіл України – знаходиться у місті Кам’янці-Подільському. Історія закладу розпочинається з 1901 року. Столітня історія школи зберігає найбільшу цінність: тисячі імен кращих учнів та учителів. Нині педагогічний колектив та адміністрація працюють над формуванням життєвих компетентностей учнів, готують вихованців до повноцінної плідної життєдіяльності в інформаційному суспільстві, створюють здоров’язберігаюче середовище та вчить дбати про своє власне здоров’я. Діяльність школи направлена на реалізацію глобальних компетентностей: навчитися жити разом; навчитися отримувати знання; навчитися працювати; навчитися жити.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Івановська Світлана Володимирівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи Бабчинському Юрію Васильовичу, а також вчителю початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Лесі Українки, 59.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: