(044) 483-99-94

Ічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Тип проекту
Область

Ічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Загальноосвітня школа №4 знаходиться в стародавньому районному центрі Чернігівської області. Містечко Ічня розташовано на березі річки Іченька, від якої і бере свою назву. Татарське слово «ічень» переводиться як «водопій» - колись тут розміщалися стоянки монголо-татарських армій. В такій історичній місцевості розташована будівля Ічнянської четвертої школи. Це державний заклад освіти з двома профілями навчання - екологічним та української філології.

Заклад розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, Ічнянська ЗОШ відкрила клас, облаштований інтерактивним комплексом з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи - Колесніченко Олександрі Володимирівні та вчителю початкових класів – Міщенко Тетяні Вікторівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Чернігівська область, м. Ічня, вул. Травнева, 45

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: