(044) 483-99-94

Альтернативна школа «Радосвіт»

Тип проекту
Область

Альтернативна школа «Радосвіт»

Ідея школи «Радосвіт» – цікаве навчання, занурення в процес пізнання та різні види діяльності, відхід від стандартних уроків, залучення до самостійної роботи (замість домашніх завдань). Навчання в школі «Радосвіт» – це навчання через досвід, практику, ігри. Мета школи – виховання нового покоління дітей, які свідомо ставитимуться до життя, до своїх вчинків, слів, думок, вестимуть активний діалог з однолітками та дорослими.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Одеської школи №26 Мітрофанова Світлана Миколаївна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи, а також вчителю початкових класів – Малюк Оксані за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська область, с. Щасливе (Бориспільське шосе), вул. Лесі Українки 14.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: