14 Лютого 2018
![ВИЙШЛА НОВА ЧАСТИНА «УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ» ДЛЯ ТРЕТЬОГО КЛАСУ! ВИЙШЛА НОВА ЧАСТИНА «УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ» ДЛЯ ТРЕТЬОГО КЛАСУ!](/upload/iblock/929/Ukrainian-language_Obkladynka_3g_3p.png)
Зимові сюжети та казкові герої чекають на третьокласників!
Разом із героями казок діти вивчатимуть тему «Будова слова». Їм доведеться пройти чимало завдань-випробувань. Дібрати спільнокореневі слова. Зробити розбір слова. Утворити нові слова за допомогою суфіксів та префіксів. Правильно перенести слова з подвоєнням букв.
І, звичайно, за правильні відповіді, діти отримуватимуть совенят. А наприкінці теми учням третього класу потрібно буде згадати всі вивчені правила, щоб потрапити до палацу Снігової королеви.