(044) 483-99-94

ВЕСНЯНА СЕСІЯ АКАДЕМІЇ SMART KIDS: реєстрація розпочалась!

15 Лютого 2018
ВЕСНЯНА СЕСІЯ АКАДЕМІЇ SMART KIDS: реєстрація розпочалась!


Весна дарує чудовий настрій і надихає на нове. Саме час зламати кригу – й інакше поглянути на звичні речі. Давайте разом зруйнуємо стереотипи учительства про навчання в початковій школі та формат курсів підвищення кваліфікації.

На весняній сесії Академії Smart Kids на вас чекають:

- Тренінги від провідних фахівців ІКТ, які знають все про електронні підручники в Новій українській школі.

Команда «Розумники» є розробником сучасного цифрового контенту, а саме – інтерактивних ресурсів в ігровій формі (Edugames). На заняттях ви навчитеся користуватися освітніми іграми, які входять до «Смарткейсу вчителя початкової школи». Буде багато практики! Ви дізнаєтеся про типи ігрових завдань і те, які можливості відкриває використання «Особистого кабінету вчителя». А також ви отримаєте відповіді на запитання про всеукраїнський проект «Розумники» і його запровадження у вашому навчальному закладі.

- Драйвова команда однодумців – 36 амбітних учителів проекту «Розумники» з усієї України. Вони, як і ви, приїдуть за досвідом, спілкуванням та знаннями. Цікаві знайомства, спільні заняття, творчі вечори гарантовано! Ми влаштуємо справжній учительський табір із цікавими вечорами у дружній атмосфері. Не гайте часу – гайда з нами!

- «Французькі канікули». Ми обрали зручні дати – весняні канікули. І цей час ви зможете присвятити не лише навчанню, а й відпочинку. У вартість проживання входить пакет процедур краси. Тому у перервах між заняттями ласкаво просимо до SPA-центру готельно-оздоровчого комплексу.

Весняна сесія – тільки для першокурсників Академії Smart Kids.

Детальна інформація: http://trening.rozumniki.ua/