(044) 483-99-94

Представники українського бізнесу подарували вчителям з Маріполя 100 ноутбуків

7 Червня 2022

Сто вчителів, які після початку повномасштабної агресії РФ виїхали з тимчасово окупованого Маріуполя (Донецька область) на підконтрольну Україні територію, зможуть безкоштовно отримати нові ноутбуки з необхідним для роботи програмним забезпеченням.

Це стало можливо завдяки волонтерській ініціативі «Допомога вчителям Маріуполя» за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також компаній ACER Україна, яка надала ноутбуки, Microsoft Україна  (безкоштовний ліцензійний софт) та групи компаній «Розумники» (освітній контент).

Спеціалізована серія ноутбуків відповідає встановленим стандартам для роботи вчителя. Група компаній «Розумники» інсталює на пристрої програмно-педагогічні застосунки та теку з електронними підручниками. На ноутбуки вчителів молодших класів, а також для тих, хто працює з дітьми з особливими освітніми потребами, буде додатково встановлено електронні освітні ресурси «Edugames» із логопедичною частиною.

Перша партія з 50 ноутбуків вже відправлена отримувачам, на другу партію встановлюється необхідне програмне забезпечення. Після отримання ноутбуків вчителі-маріупольчани пройдуть безкоштовний тренінг від викладачів ГК «Розумники» для опанування програм з дистанційного викладання.