(044) 483-99-94

Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів

Тип проекту
Область

Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів

Будівля школи-інтернату була зведена в 1961 році – в рік першого польоту людини в космос. Спочатку школа була восьмирічною, з поглибленим вивченням німецької мови. У 1969 році навчальний заклад було реорганізовано в санаторну школу-інтернат. Тут перебувають діти віком від 3 до 15 років, проходячи комплексну медичну, психологічну і соціально-педагогічну реабілітацію та адаптацію. Вихованці санаторної школи-інтернату мають змогу отримати базову середню освіту в поєднанні з лікувально-профілактичними заходами.

Навчальний заклад забезпечує своїх учнів сучасним навчальним обладнанням та активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом. До складу комплексу входить комп’ютер вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті з обладнанням постачаються корисні програмні додатки та мультимедійні підручники (http://rozumniki.net/catalog/) видавництва «Розумники». Для вчителів проводяться регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники», які допомагають педагогам освоїти нові технології. В запорізькій школі-інтернаті №7 впевнені, що вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору санаторної школи-інтернату – Сейсенбаєвій Олені Анатоліївні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Запоріжжя, вул. Ленська, 1а

Товари, що входять до проекту

Яскравий WXGA проектор Epson EB-W31 /*
19 050 грн.
*/
ПК Вчителя. Intel Core i3 /*
16 590 грн.
*/
TOUCH BOARD EITB2088 (TouchBoard Plus 88) /*
34 500 грн.
*/

Відгуки про проект: