(044) 483-99-94

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 м. Житомира

Тип проекту
Область

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 м. Житомира

Школа №19 живе багатим змістовним, веселим життям, має свої традиції. Це одна з найкращих шкіл-гігантів міста Житомира. В ній працює 75 педагогів, навчається 1178 школярів, кількість класів - 42. У навчальному закладі створено профільних класи – з поглибленим вивченням математики та української філології, крім того, введено курс «Етика і психологія сімейного життя».

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Гадецький Олексій Олексійович отримав стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Білоконь Ларисі Борисівні, а також вчителю початкових класів Гадецькому Олексію Олексійовичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Житомир, вул. Лесі Українки 71.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: