(044) 483-99-94

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №7 м. Ковеля

Тип проекту
Область

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №7 м. Ковеля

У 1974 році відбулося урочисте відкриття школи в місті Ковель. А далі більше ніж сорокарічний шлях становлення та розвитку. Нині школа прагне мати всі риси сучасного навчального закладу і підвищувати якість освіти через використання інноваційних технологій.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, Ковельська школа №7 відкрила клас, облаштований інтерактивним комплексом з вбудованими освітніми програмами. Учні користуються спеціально розробленими електронними ресурсами не тільки в класі, а й вдома. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи - Кубаю Валерію Олександровичу та вчителю початкових класів - Бадирі Людмилі Афанасіївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється - давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Волинська обл., м. Ковель, вул. М.Левицького, 1

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: