(044) 483-99-94

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинської РДА Київської області

Тип проекту
Область

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинської РДА Київської області

У школі впроваджується така форма організації навчально-виховного процесу для старшокласників, як мультипрофільне навчання, головним принципом якого є врахування індивідуальних освітніх потреб учнів. У школі є власне шкільне телебачення «Відеоклас-продакшн». Створено наукове учнівське товариство «Сузір’я». Регулярно учні Вишнівської школи беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах-захистах Малої академії наук України. У травні 2010 року у школі відкрито краєзнавчий музей міста Вишневе. Навчальний заклад набуває нових позитивних змін, проходить нові етапи розвитку.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад є одним з перших, хто долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та активно використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з моноблока вчителя, ультрабука, інтерактивного проектора та маркерної дошки. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Цифровий мікроскоп та документ-камера дозволяють демонструвати будь-який дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео процесів, додавати до них позначення, коментарі. Школа отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать використовувати ці додатки на заняттях. Наприклад, завдяки системі керування класом ClassroomManagement від Інтел вчитель може бачити монітори учнівських комп’ютерів, контролювати їхню роботу, в режимі реального часу надсилати учням завдання та збирати виконані, проводити опитування, створювати тести і взагалі на всіх рівнях контролювати навчальний процес протягом уроку. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Вишнівської загальноосвітньої школи №3 – Руденко Наталії Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 44

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Цифровий мікроскоп з USB-камерою /*
8 859 грн.
*/
Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Дошка настінні для маркера 100х200 см. /*
2 857 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: