(044) 483-99-94

Волноваський ліцей Волноваської районної ради Донецької області

Тип проекту
Область

Волноваський ліцей Волноваської районної ради Донецької області

Волноваський ліцей – це навчальний заклад, який поєднує в собі загальноосвітню школу І-ІІ ступенів і ліцей, де учні навчаються з 8-го класу. В ліцеї запроваджені три профілі навчання, а саме: філологічний, історичний та математичний. Для дітей початкової школи є можливість проведення занять з вчителем-логопедом. Пріоритетним завданням навчального закладу є виховання всебічно розвиненої особистості, тому педагогічний колектив робить все необхідне для досягнення цієї мети.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом. До складу комплексу входить моноблок вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

Педагоги Волноваського ліцею вже працюють з цифровим мікроскопом і документ-камерою. Ці пристрої дають змогу не тільки спостерігати дослідні процеси індивідуально, а й в поєднанні з інтерактивним комплексом демонструвати їх на екрані. З таким сучасним цифровим обладнанням також можна робити фото та відео процесів, виконувати певні заміри, додавати позначення, коментарі тощо.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору Волноваського ліцею - Харченку Андрію Анатолійовичу. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Донецька область , м. Волноваха, вул. Червоногвардійська, 3

Товари, що входять до проекту

TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/
Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Цифровий мікроскоп з USB-камерою /*
8 859 грн.
*/
Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: