(044) 483-99-94

Військово-морський ліцей

Тип проекту
Область

Військово-морський ліцей

Військово-морський ліцей було відкрито 1 вересня 2009 року у Севастополі. А в жовтні того ж року з нагоди 360-ї річниці утворення Української козацької держави в Чигирині відбулася урочиста церемонія складання клятви першими ліцеїстами. Через п’ять років, у зв’язку з анексією Криму, ліцею довелося переїхати з Севастополя до Одеси. І тепер вже в Одесі нові ліцеїсти дають клятву та освоюють ази військово-морської справи.

Навчальний заклад, не дивлячись на труднощі та не втрачаючи оптимізму, налагоджує свою роботу. І навіть активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Заклад придбав сучасне комп’ютерне обладнання для ліцеїстів та отримав лазерний принтер у подарунок. Сьогодні педагоги та вихованці військово-морського ліцею освоюють роботу з новим комп’ютерним класом. Майбутні захисники нашої країни повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій. Електронні ресурси насамперед є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

У комплекті з обладнанням постачаються корисні програмні додатки, які розширюють методологічну базу вчителів. А регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі колективу та начальнику Військово-морського ліцею, капітану І рангу – Ігорю Колежнюку. Ми завжди з тими, хто зберігає оптимізм, любить свою Батьківщину та прагне розвитку і вдосконалення!

Поштова адреса: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14

Товари, що входять до проекту

Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/

Відгуки про проект: