(044) 483-99-94

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Тип проекту
Область

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Навчальний заклад було створено як школу-лабораторію при Тернопільському національному педагогічному університеті у 1988 році. Згодом школа стала базовою для університетської кафедри охорони здоров'я, а з 1995 року заклад включено в Європейську мережу шкіл зміцнення здоров'я. Навчальний заклад є учасником державної соціальної програми «Школа майбутнього», тут створюється простір для гармонійного розвитку школярів і вже кілька років поспіль триває формування закладу освіти нового типу.

Тернопільська школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Тернопільської школи №24 отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Тернопільської школи - Каразію Ігорю Юрійовичу, а також вчителю початкових класів - Назар Ользі Петрівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Тернопіль, вул. Живова, 30

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: