(044) 483-99-94

Спеціалізована школа № 307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району м. Києва

Тип проекту
Область

Спеціалізована школа № 307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району м. Києва

Школа почала свою роботу 1 вересня 1993 року. В серпні 2014 року наша школа виступила ініціатором Всеукраїнської акції «Ліки замість квітів»! Для організації навчально-виховного процесу школа має: 52 навчальні кабінети, басейн, дві спортивні зали, хореографічний зал, тренажерний зал, їдальню на 230 місць, бібліотеку, медичний кабінет, кабінет для щеплень, кабінет психолога, логопедичний кабінет.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Чернова Олена Володимирівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Неліній Наталії Василівні, а також вчителю початкових класів Черновій Олені Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Лисківська 4-Б.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: