(044) 483-99-94

Спеціалізована школа №135 м. Києва

Тип проекту
Область

Спеціалізована школа №135 м. Києва

Навчальний заклад пройшов шлях від дореволюційної приватної гімназії, вихованцями якої були відомі діячи культури, до спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови, яка має партнерські відносини з різними країнами світу. Мова навчання у школі – російська. Навчальний заклад підтримує зв’язки з низкою університетів України та зарубіжжя, іспанським культурним центром, музеєм історії м. Києва.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, спеціалізована школа № 135 відкрила два класи, облаштованих інтерактивними комплексами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи №135 - Вінник Наталії Василівні та вчителям початкових класів - Козич Ользі та Марусич Лідії за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 12б.

Товари, що входять до проекту

TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/
Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/

Відгуки про проект: