(044) 483-99-94

Щорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чернігівської області

Тип проекту
Область

Щорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чернігівської області

Місто, в якому знаходиться школа, названо на честь Щорса Миколи Олександровича, військового діяча, який тут народився. В Щорській школі створено всі необхідні умови для розвитку дитини, працюють спортивні секції та гуртки, учні отримують достойну освіту відповідно до державних стандартів.

Школа розпочала плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та активно використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з моноблока вчителя, інтерактивної дошки та проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Цифровий мікроскоп та документ-камера дозволяють демонструвати будь-який дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео процесів, додавати до них позначення, коментарі. Школа отримала цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Щорської школи № 1 - Желію Володимиру Григоровичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Чернігівська область, м. Щорс, вул. 55 Стрілецької дивізії, 35

Товари, що входять до проекту

TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/

Відгуки про проект: