(044) 483-99-94

Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №48 м.Львова

Тип проекту
Область

Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №48 м.Львова

Школа №48 у місті Львові вперше прийняла учнів у 1967 році. Викладання велося двома мовами – українською та російською, але вже з 1999 року – тільки українською. На сьогодні у школі нараховується 18 класів, в яких навчається 558 учнів.

Керівництво школи та педагогічний колектив постійно турбується про високий рівень знань учнів, дбає про умови навчання, розширює коло можливостей для школярів. Приміром, у школі запроваджено вивчення не однієї іноземної мови, а декількох. Діти активно вивчають комп’ютерні технології. Перший комп’ютерний клас тут було відкрито ще в далекому 1987 році!

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з новими інтерактивними комплексами та комп'ютерними системами. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи №48 – Гарасиму Роману Васильовичу. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Івана Рубчака, 8.

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/

Відгуки про проект: