(044) 483-99-94

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 м. Львова

Тип проекту
Область

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 м. Львова

Історія школи починається з 1964 року – тоді була зведена перша шкільна новобудова Південного мікрорайону. Спочатку школа функціонувала як восьмирічна, але вже за кілька років навчальний отримала статус середньої загальноосвітньої школи №31, якою і залишається донині.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з комп’ютерним комплексом, до складу якого входять персональний комп’ютер вчителя та учнівські комп’ютери. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи №31 – Царю Омеляну Михайловичу. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 104.

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/

Відгуки про проект: