(044) 483-99-94

Середня загальноосвітня школа № 27 м. Києва

Тип проекту
Область

Середня загальноосвітня школа № 27 м. Києва

Школу було відкрито у 1963 році. За минулий час багато досягнуто, тисячі випускників розпочали шлях у життя від порога рідної школи. Навчальний заклад всіляко сприяє розвитку своїх вихованців. В школі поглиблено вивчають математику, фізику та інформатику. Заклад співпрацює з Університетом економіки і права «Крок», куди випускники 27-ої школи можуть поступити одразу на 2-й курс. Також навчальний заклад товаришує з сільською Морозівською школою Рівненської області, підтримує тісні зв’язки з приватною школою міста Нагасакі (Японія) та з гімназією у місті Дамаск (Сирія). Київська школа № 27 – це освітній заклад, який продовжує кращі традиції класичної освіти та одночасно використовує інноваційні підходи і технології.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти та ін. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи №27 - Івановій Олені Іванівні та вчителю початкових класів – Журавель Оксані Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Туполєва, 20-є.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: