(044) 483-99-94

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Тип проекту
Область

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Наслідувати шкільні традиції, бажання бачити школу успішною, сучасною – одне із головних завдань педагогічного колективу. Учні школи є призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. На базі навчального закладу працюють секції ДЮСШ, танцювальний ансамбль «Імпульс», фольклорний колектив «Джерело». Центром розвитку естетичних смаків учнів є гурток «Дивосвіт». У школі діє музей-кімната «Світлиця». До послуг учнів кабінет медичної допомоги, стоматологічний кабінет.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Роменської ЗОШ №7 Бурцева Світлана Миколаївна, Гапон Оксана Анатоліївна, Ставнича Валентина Іванівна, Мельник Оксана Василівна, Калініченко Людмила Володимирівна, Сидоренко Лідія  Іванівна отримали стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Федько С.В., а також вчителям початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Сумська область, м. Ромни, вул. Полтавська, 32.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: