(044) 483-99-94

Рівненська ЗОШ №20

Тип проекту
Область

Рівненська ЗОШ №20

Кредо закладу звучить так: «Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи, як ти робиш». У школі діють музей історії школи, Молодіжний інформаційний центр європейської інтеграції України (МІЦь), Центр учнівської позаурочної творчості «Успіх», прес-центр школи та тематично-виховні центри: «Я люблю своє місто!» та «Олена Теліга – жінка, патріотка, поетка».

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Рівненської ЗОШ №20 Жуковська Ніна Пантелеймонівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Сукач Ніні Іванівні, а також вчителю початкових класів – Жуковській Ніні Пантелеймонівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Рівне, вул. О. Теліги, 27-А.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: