(044) 483-99-94

Ріпкинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Тип проекту
Область

Ріпкинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Відкриття школи відбулося у 1990 році. В 2016-му школа стала опорним закладом Ріпкинського освітнього округу. Навчальний заклад є переможцем ІІ Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні» та Всеукраїнського конкурсу «Первоцвіт», учасником багатьох освітніх проектів та просвітницьких програм, членом Всеукраїнської асоціації шкіл майбутнього. Окрім предметних кабінетів тут облаштовано кабінет автосправи, швейна та трудова майстерні, костюмерна та клас хореографії, козацька канцелярія, діє етнографічна кімната, працює шкільна газета.

Навчальний заклад розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, Ріпкинська школа № 2 відкрила одразу вісім класів, облаштованих інтерактивними комплексами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти та ін. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Ріпкинської школи № 2 – Лебедку Сергію Анатолійовичу та всім вчителям початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Чернігівська область, смт. Ріпки, вул. Пирогова, 5

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: