(044) 483-99-94

Путрівський НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»

Тип проекту
Область

Путрівський НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»

Путрівський НВК було урочисто відкрито у 2013 році. Це була визначна подія для села, в якому декілька поколінь путрівчан мріяло про нову школу. Заклад швидко розвивається, вдосконалюючи навчально-виховний процес інноваційними технологіями та методиками. Путрівський НВК запроваджує кілька науково-педагогічних проектів. А в 2016-му році НВК став опорним закладом Васильківського району.

Навчальний заклад розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники», яке створює цікавий та корисний освітній контент. Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. В Путрівському НВК відкрито одразу декілька класів, облаштованих інтерактивними комплексами, а під час навчального процесу використовуються спеціальні освітні програми. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти та ін. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Путрівського НВК - Битько Лесі Сергіївні та вчителям початкових класів – за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська область, Васильківський район, с. Путрівка, вул. Леніна 156

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: