(044) 483-99-94

Приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Фортуна» м. Бровари

Тип проекту
Область

Приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Фортуна» м. Бровари

Приватна школа «Фортуна» заснована у 2001 році. Тут у класах навчається до 15 учнів. Функціонує лінгафонний кабінет та комп’ютерні класи. Діти перебувають у школі у режимі повного дня з 8-00 до 17-30, отримують медичне обслуговування, можуть звернутися по допомогу до психологічної та логопедичної служби. Цікавими для вихованців школи є індивідуальні, групові, факультативні заняття по секціях і за інтересами.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчителі початкових класів Комар Юлія Василівна, Мінець Антоніна Антонівна, Арішака Тетяна Миколаївна, Юрченко Вікторія Миколаївна отримали стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Мажузі Тамарі Євгеніївні, а також вчителю початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська область, м. Бровари, вул. Енгельса, 8-а.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: