(044) 483-99-94

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області

Тип проекту
Область

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області

Історія школи розпочалась разом з історією будівництва цукрового заводу на півдні Миколаївської області. Селище цукроварів потребувало інфраструктури, у тому числі школи. Тому 1962 році з’явилась початкова школа – і вже через рік у ній навчалось понад 100 учнів.

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з новим мультимедійним комп'ютерним комплексом. Сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Клапушинську Світлану Вікторівну. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Миколаївська обл., Вітовський район, смт. Первомайське, вул. Ювілейна,13.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: