(044) 483-99-94

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Каланчацької районної ради Херсонської області

Тип проекту
Область

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Каланчацької районної ради Херсонської області

Олександрівська ЗОШ розташована в невеликому українському селі Олександрівка, перші відомості про яке датуються ще 1820 роком. Сьогодні тут, в старовинному поселенні, живе і працює понад тисячу людей. Кожного року відкриває двері для своїх вихованців Олександрівська школа. Навчальний заклад має два профілі навчання: технологічний та української філології. Для учнів працюють гуртки, секції, проводяться тематичні заходи.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом. До складу комплексу входить моноблок вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору Олександрівської школи - Єфімовій Наталії Іванівні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Херсонська область, Каланчацький район, с. Олександрівка, вул. Гагаріна, 33

Товари, що входять до проекту

Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/

Відгуки про проект: