(044) 483-99-94

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Сумської області

Тип проекту
Область

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Сумської області

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 заснована у 1972 р. Освітній заклад з економічним профілем навчання, вивчення основ інформатики відбувається з 2 класу. У шкільній родині – 477 учнів, 42 педагоги. У школі діє 2 дитячі організації: шкільна парламентська республіка і «Добрик». Проблема, над якою працює школа: «Формування життєвої компетентності як самоздатності особистості до оптимальних дій, що базуються на знаннях, досвіді, набутих завдяки навчанню».

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Cоловйова Наталія Петрівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Бондаренко Світлані Анатоліївні, а також вчителю початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Сумська область, м. Охтирка, пров. Сумський, 35.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: