(044) 483-99-94

Одеська спеціалізована школа №53 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови

Тип проекту
Область

Одеська спеціалізована школа №53 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови

Школа створена для учнів 1-4 класів. Дітей навчають досвідчені, кваліфіковані, доброзичливі вчителі. Сьогодні СШ №53 І ступеня дає можливість розкрити різнобічні здібності дитини для розвитку і самовдосконалення відповідно до природних нахилів та захоплень. Педагогічний колектив школи працює над методичною проблемою: «Проектна діяльність — основа розвитку здібностей молодших школярів»

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Мазурова Олена Миколаївна, Суворова Ольга Василівна, Кульова Вікторія Іванівна, Юріна Ганна Григоріївна отримали стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Косєвій Ользі Вікторівні, а також вчителям початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Одеса, В. Терешкової, 35/б.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: