(044) 483-99-94

НВК «Всезнайко»

Тип проекту
Область

НВК «Всезнайко»

НВК «Всезнайко» вже більше 12 років надає послуги дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти. Мережа навчально-виховного комплексу розташована у Києві, складається з 3-х філій та входить в «Асоціацію приватних установ міста Києва». Заклад завжди використовує сучасні інструменти та методики для здобуття освіти.

НВК розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, педагоги НВК «Всезнайко» отримали стартовий смарткейс, а вихованці почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових шкільних предметів: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору та педагогам НВК «Всезнайко» за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, пр. Оболонський, 39-В 

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: