(044) 483-99-94

НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів»

Тип проекту
Область

НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів»

Історія розвитку освіти в Сквирі налічує багато десятиріч і пов'язана з такими видатними українськими іменами, як Карл Болсуновський, Максим Рильський, Аркадій Любченко та ін. Навчальний заклад - Сквирський ліцей відкрився у 1994 році. Сьогодні заклад співпрацює з Національним науково-дослідним інститутом українознавства, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН, є опорним закладом Київського обласного територіального відділення МАН України. В ліцеї випускається власна шкільна газета «Ліцеїст», здійснюється навчання у старших класах за історичним, математичним або біолого-хімічним профілем.

Ліцей розпочав плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з моноблока вчителя, ультрабука, інтерактивного проектора та маркерної дошки. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки. Цифровий мікроскоп та документ-камера дозволяють демонструвати будь-який дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео процесів, додавати до них позначення, коментарі. Ліцей отримав цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать використовувати ці додатки на заняттях. Наприклад, завдяки системі керування класом ClassroomManagement від Інтел вчитель може бачити монітори учнівських комп’ютерів, контролювати їхню роботу, в режимі реального часу надсилати учням завдання та збирати виконані, проводити опитування, створювати тести і взагалі на всіх рівнях контролювати навчальний процес протягом уроку. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Сквирського ліцею - Заболотному Олександру Вікторовичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: Київська обл., Сквирський район, м. Сквира, К.Лібкнехта, 63

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/

Відгуки про проект: