(044) 483-99-94

НВК «Міжнародний ліцей «МАУП»

Тип проекту
Область

НВК «Міжнародний ліцей «МАУП»

Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) була створена в 1989 році як недержавний вищий навчальний заклад. Не так давно при МАУП було відкрито міжнародний ліцей як навчально-виховний комплекс, що забезпечує всебічну турботу про дітей від дитячого садка до старшої школи. В ліцеї здійснюється навчання за трьома профільними напрямками: лінгвістичний, економіко-правовий, інформаційно-технологічний.

Ліцей МАУП розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, одразу п’ять вчителів початкових класів отримали стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору ліцея – Павленко О.П., а також вчителям початкових класів - Сєрцовій Анні Олександрівні, Ярмоленко Альоні Володимирівні, Островській Юлії Іванівни, Роменковій Олені Петрівні, Букрєєвій Ніні Станіславівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 16

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: